היתרונות שלנו

היתרונות שלנו

תמיד חלמתם לדעת הכל על הארגון שלכם, האנשים, הפעולות, העסקאות, העובדים, הפגישות, השיחות, הכספים,  בקיצור כל המידע הגלובלי שיביא אתכם לראות תמונת מצב מלאה ועדכנית, ויתן לכם את היכולת לקבל את ההחלטות הנכונות ואת מרחב התמרון לבצע פעולות בצורה חכמה ובמקום אחד
חלומות יכולים להתגשם …

למה רק ERP  כשאפשר גם CRM ? 

בתוכנת עסקים ERP& CRM ממשק אחד הכולל 2 מערכות טכנולוגיות חשובות וחכמות המשמשות כ"מערכת על" ופועלות יחד במקביל לניהול הארגון בצורה המיטבית ולמנף את יכולותיו.

מערכת ERPלניהול תהליכים ומשאבי הארגון (Enterprise Resource Planning Syste)

מערכת זו היא מנהלת העל של הארגון מהיבטים שונים המתאגדים תחתיה:  משאבי אנוש, ניהול פיננסי, מכירות, רכש מלאי, הנהלת חשבונות ועוד. מערכת זו מנהלת את הסדר והארגון של הנתונים ומציגה תפיסת עולם שונה בכל הקשור לאופטימיזציה של הארגון.

מערכת CRM לניהול קשרי לקוחות (Customer Relationship Management),

מערכת זו מחוללת את כל תהליכי ההתקשרות מול הלקוח כגון: פרטים אישיים, התקשרויות, מכירות, שיחות, פגישות, סיכומים, הבטחות, מסמכים, התכתבויות, מתנות ועוד

ALL IN ONE

תוכנת עסקים מציעה ניהול כל הארגון כאשר  כלל המידע והפעולות במקום אחד ALL IN ONE, ללא צורך לתמרון בין מידע מפוזר שאינו מאורגן. התוכנה מודולרית וגמישה ומתאימה את עצמה לצרכים, היא מעניקה כלים לעובדים בתחומים שונים עם אפשרות לנהל הרשאות.

כשיש לכם את תוכנת עסקים העובדים שלכם מקבלים ידע על הנעשה, לכן יכולת קבלת ההחלטות וביצוע הפעולות מזנקת ועמה התנופה והביצועים של הארגון.

למה לבחור בתוכנת עסקים?

חברת עסקים פועלת משנת 1998 למתן פתרונות טכנולוגיים, שנים רבות של ניסיון ומקצועיות הם שהביאו לביסוסה של החברה וכיום ביצועיה נחשבים מובילים בתחום ניהול ארגונים, עמותות, מוסדות ועסקים, ובין לקוחותיה נמנים ארגונים ומוסדות מובילים בישראל. יחד עם הניסיון והידע המצטבר בנינו פתרונות קונקרטיים לתהליכי עבודה נוחים וחכמים.

ייחודה של חברת עסקים כחברת פיתוח תוכנה, נעוץ ביכולותיה לראות את"התמונה הגדולה" אך גם להתמקד בפרטים הקטנים ביותר ובכך לאפשר מתן
פתרונות כוללים לארגונים, בהטמעת תהליכים ובישומם.
תוכנת עסקים הופכת שותפה מלאה בפרויקט תוך סיוע וייעוץ מקצועיים וחדשניים, יחס אישי וליווי צמוד. באופן זה הפכה חברת עסקים למתווה של הצלחה ללקוחותיה.

 חברת עסקים – נעים להכיר

חברת עסקים (1998)מתמחה בפתרונות תוכנה לניהול הארגוני, פעילות החברה מבוססת על מספר מחלקות הפועלות בשילוב ומאפשרות לממש בפרויקטים השונים את היכולות והמאפיינים הייחודיים שבכל מחלקה ואת את היתרונות של שילוב היכולות

מחלקת פיתוח 

פיתוח מערכות ERP&CRM תוך שימוש בארכיטקטורה של Client/Server (שרת/לקוח). פיתוח אתרי WEB מבוססי DataBase תוך קישוריות למערכות הCRM&ERP. חברת עסקים מתמחה במתן פתרונות תוכנה מתקדמים וחדשניים ונותנת מענה לצרכים המשתנים בעולמות הטכנולוגיה והפיתוח.

מחלקת שירות תמיכה והדרכה

חברת עסקים מבצעת פרויקטים בתחום הדרכה ההטמעה ויישום מערכות ERP&CRM בארגונים. פרויקטים אלו כוללים: הדרכה פרונטלית, לווי, הסבת נתונים ומרכז תמיכה ארצי הכולל תמיכה טלפוניות תוך שימוש בכלי שליטה מרוחקים וכן מענה להתכתבויות.

יעוץ ארגוני, הטמעה וניהול פרויקטים 

בחלקת מתהליך הטמעת מערכת הERP&CRM בארגון מבצעת חברת עסקים למנהלי הארגון ולמקבלי ההחלטות יעוץ ארגוני על מנת לבחון את כלי הניהול החדשניים המוטמעים בארגון תוך הטמעת תהליכי העבודה, נהלים, תפיסות עבודה, תרבות ארגונית והבניית מנגנונים ארגוניים משלימים.

מחלקת השיווק 

פעילות העסקית של חברת עסקים מתמקדת בשיווק התוכנה ל"מגזר השלישי" -עמותות, ארגונים, מוסדות חינוך, מוסדות אקדמיה, בתי חולים, מוסדות דת וחסד, קרנות ואגודות ידידים בארץ ובחו"ל. המחלקה מעניקה פתרונות וכלים נוספים ללקוחות קיימים.

תפריט
Call Now Button